Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
12
L.1 [ mm ]
62.40
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
22.90
Replacement for
ELMOT

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9040

SS9040

ZF NO.
40-020-12V
Napätie
12V
Rad
ELMOT
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

18
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
CARGO130848
CARGOF032130848
ELMOT808.800.6
FIAT4166937
FIAT4309850
FIAT4309853
MAGNETI MARELLI63601000
MAGNETI MARELLI74870151
CASCOCSO30900AS
EFEL07925
ELECTROLOGSOL9004
ERA227907
GHIBAUDIE4707
POWERMAX1013255
POWERMAX81013255
REAL20304009BN
SANDOSSO30900.0
WOODAUTOSND1109

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov15

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
MAGNETI MARELLI4287971
MAGNETI MARELLI4287972
MAGNETI MARELLI4474851
MAGNETI MARELLI4474852
MAGNETI MARELLI63201000
MAGNETI MARELLI63201001
MAGNETI MARELLI63201003
MAGNETI MARELLI63201004
MAGNETI MARELLI63201005
MAGNETI MARELLI63201101
MAGNETI MARELLI63220107
MAGNETI MARELLI63220108
MAGNETI MARELLI63220137
MAGNETI MARELLI63220138
MAGNETI MARELLI63220232