Obrázok produktu zatiaľ nie je k dispozícii.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ŠPECIFIKÁCIE

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
33.00
O.D.1 [ mm ]
68.30
O.D.2 [ mm ]
76.80
L.1 [ mm ]
120.30
B+ [ mm ]
UNC 1/2-13
L.B+ [ mm ]
36.90
Coil bolt [ mm ]
UNC 1/2-13
L.Coil bolt [ mm ]
14.20
Replacement for
DELCO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS1098

SS1098

ZF NO.
13-201-24V
Napätie
24V
Rad
DELCO REMY
Kontaktujte náš tím →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČA

37
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobcaReferenčné číslo
CARGO230198
CARGOF032230198
CATERPILLAR3E7859
DELCO1115619
DELCO1115621
DELCO1115640
DELCOD931A
IKA4.6357.9
MAGNETI MARELLI940113050035
MAGNETI MARELLIAME0035
ZEN70460
ZENZN70460
ZM460
ZM7460
ZMZM460
ZMZM7460
CASCOCSO60606AS
ELECTROLOGSOL2644
ERA227333
ERA227735
GHIBAUDIE5399-1
KRAUFSSD0198
POWERMAX1015498
POWERMAX81015498
REAL20309606BN
SANDOSSO60606.0
SIOMELE626060A
WAI054.000.252
WAI054.000.252.146
WAI054.000.252.590
WAI66-123
WAI66-123-1
WAI66-123-SL
WAI66-123-USA
WILSON60-01-3586
WOODAUTOSND1273
WOODAUTOWOOSND1273

PRE ŠTARTÉR

Kódy štartérov18

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobcaKód štartéra
DELCO10478814
DELCO10478817
DELCO10478819
DELCO10478925
DELCO1993741
DELCO1993901
DELCO1993902
DELCO1993903
DELCO1993905
DELCO1993909
DELCO1993910
DELCO1993911
DELCO1993914
DELCO1993919
DELCO1993926
DELCO1993972
AS-PLS1023
AS-PLS1024