Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

CORESPONDENȚĂ MODELE

REFERINȚE MODELE

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-403-4-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-403-4-12V
OE
2
PENTRU DEMAROR
8

OE SOLENOID

2
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProducătorNumăr de referință
BOSCH2339345034
KRAUFSSB1310

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare8

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProducătorCod demaror
AS-PLS0899S
BOSCH0001194019
BOSCH0001194020
BOSCH0001194025
BOSCH0001194065
FIAT52033810
FIAT52199408
FIAT521994081