Imaginea produsului nu este încă disponibilă.

DETALII TEHNICE

SPECIFICAȚII

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
24.90
O.D.1 [ mm ]
51.80
O.D.2 [ mm ]
44.30
L.1 [ mm ]
71.70
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
16.60
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
14.70
Replacement for
MITSUBISHI

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS5030

SS5030

ZF NO.
30-0106X-12V
Tensiune
12V
Serie
MITSUBISHI
Contactați echipa noastră →

OE SOLENOID

10
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProducătorNumăr de referință
CARGO135590
CARGOF032135590
MITSUBISHIM371X63171
MITSUBISHIM371X63271
MITSUBISHIM371X63571
MITSUBISHIM371X79273
SUBARU31220-82230
CQCQ2030138
ELECTROLOGSOL5118
WOODAUTOSND1827

PENTRU DEMAROR

Coduri de demaroare53

Starter motor codes from the AS source catalog
ProducătorCod demaror
KUBOTA1585263012
SUZUKI3100082631
SUZUKI3110062030
SUZUKI3110073031
SUZUKI3110073033
SUZUKI3110073034
SUZUKI3110073035
SUZUKI3110073036
SUZUKI3110082030
SUZUKI31100820D1
SUZUKI3110092330
MITSUBISHIM002T30581
MITSUBISHIM002T30586
MITSUBISHIM002T41586
MITSUBISHIM003T24486H
MITSUBISHIM003T32782D
MITSUBISHIM003T33586D
MITSUBISHIM003T33781
MITSUBISHIM003T33781ZC
MITSUBISHIM003T33785
MITSUBISHIM003T33871
MITSUBISHIM003T33885
MITSUBISHIM003T34685
MITSUBISHIM003T39385
MITSUBISHIM003T41881
MITSUBISHIM003T49585
MITSUBISHIM003T70081
MITSUBISHIM2T30281
MITSUBISHIM2T30385
MITSUBISHIM2T30581
MITSUBISHIM2T30585
MITSUBISHIM2T30586
MITSUBISHIM2T30685
MITSUBISHIM2T30785
MITSUBISHIM2T33871
MITSUBISHIM2T41586
MITSUBISHIM2T41881
MITSUBISHIM3T24486A
MITSUBISHIM3T24486H
MITSUBISHIM3T32782D
MITSUBISHIM3T33586A
MITSUBISHIM3T33586D
MITSUBISHIM3T33781
MITSUBISHIM3T33781ZC
MITSUBISHIM3T33785
MITSUBISHIM3T33871
MITSUBISHIM3T33885
MITSUBISHIM3T34685
MITSUBISHIM3T39385
MITSUBISHIM3T41881
MITSUBISHIM3T49585
MITSUBISHIM3T70081
AS-PLS5413S