Zdjęcie produktu nie jest jeszcze dostępne.

DANE TECHNICZNE

SPECYFIKACJE

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M8
CLAMP: MOTOR
M8
CLAMP: S
M5
NUMBER OF HOLES
2
LENGTH
79
ENGAGED
8,2
DIAMETER
51,5
LENGHT
38
Net weight [kg]
0,665

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM3-993

Starter Relay ZM 3-993

ZF NO.
30-303X-12V
Napięcie
12V
Seria
MITSUBISHI

OE ELEKTROWŁĄCZNIKA

1
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ProducentNumer referencyjny
MITSUBISHISND13046

DO ROZRUSZNIKA

Numery rozruszników21

Starter motor codes from the ZM source catalog
ProducentNumer rozrusznika
FIAT46823543
FIAT51782321
FIAT55192482
FIAT55195211
FIAT60817002
MITSUBISHIM001T30071
MITSUBISHIM001T30072
MITSUBISHIM001T30171
MITSUBISHIM001T30172
MITSUBISHIM001T30173
MITSUBISHIM1T30071
MITSUBISHIM1T30072
MITSUBISHIM1T30171
MITSUBISHIM1T30172
MITSUBISHIM1T30173
OPEL55352882
OPEL55353857
OPEL55358857
OPEL55585238
OPEL6202074
OPELFGP55352882

DO POJAZDU

Zastosowania w pojazdach27

Vehicle applications from the ZM source catalog
DO POJAZDUModelWariantOd rokuDo roku
ALFA ROMEO147———
ALFA ROMEO156———
ALFA ROMEO159———
FIATBravo1.9 D——
FIATCroma1.9 D id——
FIATDoblò1.9 JTD Cargo——
FIATIdea1.9 JTD——
FIATMarea1.9 JTD——
FIATMultipla1.9 JTD——
FIATPalio Weekend1.9 D——
FIATPunto1.9 JTD——
FIATStilo1.9 JTD——
FIATStrada1.9 JTD——
LANCIALybra1.9 JTD——
LANCIAMusa1.6 D——
OPELAstraH 1.9 Diesel20042010
OPELAstraJ 2.0 Diesel20112015
OPELInsignia2.0 Diesel20082017
OPELSignum1.9 CDTI 4 Cyl. Diesel2004—
OPELVectra1.9 CDTI2002—
OPELZafira1.9 CDTI2005—
OPELZafira2.0 CDTI2011—
SAAB9-3—2007—
VAUXHALLAstra———
VAUXHALLSignum———
VAUXHALLVectra———
VAUXHALLZafira———