A termék képe még nem érhető el.

MODELLEGYEZTETÉS

MODELLHIVATKOZÁSOK

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-D503-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-D503-12V
OE
16
ÖNINDÍTÓHOZ
8

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

16
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóHivatkozási szám
AUTO MAGNETOAM-44906
BOSCH0331400001
CARGO333839
CARGOF032333839
DAF316490
ELECTROLOGSOL1140
ERA227713
FIAT9907553
GHIBAUDIE3581
GHIBAUDIE5482
IKA461469
IVECO1310012
MAGNETI MARELLI940113050254
MAGNETI MARELLIAME0254
WAI054000085590
ZMZM733

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok8

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
GyártóÖnindítókód
BOSCH0001354006
BOSCH0001354025
BOSCH0001354032
BOSCH0001354033
BOSCH0001354034
BOSCH0001354062
MAGNETI MARELLI63212118
MARELLI63212118