A termék képe még nem érhető el.

MŰSZAKI ADATOK

MŰSZAKI JELLEMZŐK

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
45.00
O.D.2 [ mm ]
54.50
L.1 [ mm ]
69.50
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
15.50
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
15.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9005S

SS9005S

ZF NO.
/
Feszültség
12V
Sorozat
/
Lépjen kapcsolatba csapatunkkal →

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

40
SOLENOID OE from the AS source catalog
GyártóHivatkozási szám
AS-PLSS9005P
BOSCH0333006001
BOSCH0333006004
BOSCH0333006005
BOSCH0333009004
CARGO131370
CARGO333160
CARGOF032131370
CARGOF032333160
DELCO19024758
ISKRA / LETRIKA11.250.121
ISKRA / LETRIKA11.250.142
ISKRA / LETRIKA11.250.143
ISKRA / LETRIKAARD1133
PRESTOLITE860860
ZMZM403
CASCOCRL22100AS
EFEL12670
ELECTROLOGSOL1045
ELECTROLOGSOL2750
ERA227011
ERA227293
GEBE4.6262.9
HOFFER46001
ITAB AUTOMOTIVE11822100AV
KRAUFSSB1370
LAUBERCQ2030664
LAUBERCQ2030667
LE PARTSSL1036
LE PARTSSL1037
WAI054.100.162.016
WAI054.100.162.440
WAI054.100.162.500
WAI054.100.162.555
WAI054.100.162.556
WAI66-7004
WOODAUTOSND11013
WOODAUTOSND11016
WOODAUTOVAL053457
WOODAUTOWOOSND11016

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok2

Starter motor codes from the AS source catalog
GyártóÖnindítókód
BOSCH0001108078
BOSCH0001108079