A termék képe még nem érhető el.

MŰSZAKI ADATOK

MŰSZAKI JELLEMZŐK

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
50.00
O.D.2 [ mm ]
49.50
L.1 [ mm ]
91.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
16.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
11.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0386P

SS0386P

ZF NO.
84-813-12V
Feszültség
12V
Sorozat
BOSCH
Lépjen kapcsolatba csapatunkkal →

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

18
SOLENOID OE from the AS source catalog
GyártóHivatkozási szám
BOSCH0331302003
BOSCH0331302009
BOSCH0331302026
BOSCH0331302048
BOSCH0331302086
BOSCH0331302094
BOSCH0331302530
MAGNETI MARELLI940113050168
MAGNETI MARELLIAME0168
ZM625
ZMZM625
CASCOCSO10189AS
ERA227566
GHIBAUDIE3665
KRAUFSSB4275
POWERMAX1015362
REAL20301981BN
SANDOSSO10189.0

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok4

Starter motor codes from the AS source catalog
GyártóÖnindítókód
BOSCH0001208047
BOSCH0001208056
BOSCH0001208058
BOSCH0001208059