A termék képe még nem érhető el.

MŰSZAKI ADATOK

MŰSZAKI JELLEMZŐK

Voltage [ V ]
24
I.D.1 [ mm ]
30.00
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.00
L.1 [ mm ]
82.50
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
23.00
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
16.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0253P

SS0253P

ZF NO.
84-D27-24V
Feszültség
24V
Sorozat
BOSCH
Lépjen kapcsolatba csapatunkkal →

MÁGNESKAPCSOLÓ OE

17
SOLENOID OE from the AS source catalog
GyártóHivatkozási szám
BOSCH9330081032
BOSCH933A081032
MAGNETI MARELLI940113050100
MAGNETI MARELLI940113050178
MAGNETI MARELLIAME0100
MAGNETI MARELLIAME0178
ZEN70536
ZENZN70536
ZMZM536
ZMZM636
ERA227433
ERA227578
ERA227866
GHIBAUDIE3622
WAI66-91153
WILSON60-15-6595
WOODAUTOSND1145

ÖNINDÍTÓHOZ

Önindítókódok7

Starter motor codes from the AS source catalog
GyártóÖnindítókód
BOSCH9000083043
BOSCH9000083046
BOSCH9000083064
BOSCH9000083073
BOSCH9000083076
BOSCH9000453079
BOSCH9000453088