Slika proizvoda još nije dostupna.

POVEZIVANJE MODELA

REFERENCE MODELA

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

84-821-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
84-821-12V
OE
21
ZA ELEKTROPOKRETAČ
10

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

21
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProizvođačReferentni broj
BOSCH0331302058
BOSCH0331302061
BOSCH0331302072
BOSCH0331302107
BOSCH0331302597
BOSCH0331502097
CASCOCSO10149AS
ELECTROLOGSOL1286
ERA227425
ERA227708
GHIBAUDIE3681
KRAUFSSB5358
LAUBERCQ2030416
MAGNETI MARELLI940113050251
MAGNETI MARELLIAME0251
POWERMAX81011203
REAL20301941BN
SANDOSSO101490
WILSON60-15-6613
WOODAUTOSND11059
ZMZM729

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
AS-PLS01000S
AS-PLS0502
BOSCH0001212011
BOSCH0001215001
BOSCH0001215003
BOSCH0001312100
BOSCH0001312110
BOSCH0001312111
PORSCHE91160410101
PORSCHE92860410304