Slika proizvoda još nije dostupna.

TEHNIČKI PODACI

SPECIFIKACIJE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
55.80
O.D.2 [ mm ]
65.00
L.1 [ mm ]
86.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
22.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
22.00
Replacement for
MAGNETI MARELLI

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS9032

SS9032

ZF NO.
66-107-12V
Napon
12V
Serija
MARELLI
Obratite se našem timu →

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

17
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProizvođačReferentni broj
AS-PLSS9032P
CARGO130367
CARGOF032130367
FIAT4154106
LADA21013708805
MAGNETI MARELLI63600507
ZMZM1650
CASCOCSO30108AS
ELECTROLOGSOL9026
ERA227090
GHIBAUDIE4771
KRAUFSSR0367
LAUBERCQ2030661
POWERMAX81015158
REAL20304801BN
SANDOSSO30108.0
WOODAUTOSND1241

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača6

Starter motor codes from the AS source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
MAGNETI MARELLI63222400
MAGNETI MARELLI63222430
MAGNETI MARELLI63222700
MAGNETI MARELLI63222701
MAGNETI MARELLI63222730
MAGNETI MARELLI63222731