Slika proizvoda još nije dostupna.

TEHNIČKI PODACI

SPECIFIKACIJE

Voltage [ V ]
12
O.D.1 [ mm ]
149.00
L.1 [ mm ]
144.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
21.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
12.00
Replacement for
DENSO

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS6067S

SS6067S

ZF NO.
24-821-12V
Napon
12V
Serija
DENSO
Obratite se našem timu →

OE ELEKTROMAGNETSKOG PREKIDAČA

9
SOLENOID OE from the AS source catalog
ProizvođačReferentni broj
CARGO234143
CARGOF032234143
DENSO153400-4291
DENSO153400-4292
DENSO153400-4293
AUTO MAGNETOAM-44670
ELECTROLOGSOL6068
LAUBERCQ2030525
WOODAUTOSND12255

ZA ELEKTROPOKRETAČ

Kodovi elektropokretača10

Starter motor codes from the AS source catalog
ProizvođačKod elektropokretača
DENSO2280001780
DENSO2280005020
DENSO2280005021
DENSO2280005022
DENSO2280005023
DENSO4280002321
AS-PLS6011
AS-PLS6216S
AS-PLS6222S
AS-PLS6284S