Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

TEKNISET YKSITYISKOHDAT

TEKNISET TIEDOT

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M8
CLAMP: MOTOR
M6
CLAMP: S
PLUG CONNECTOR
SERIE
PG260G
NUMBER OF HOLES
2
LENGTH
56,3
ENGAGED
20,5
DIAMETER
46,3
LENGHT
36
Net weight [kg]
0,398

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM261

Starter Relay ZM 261

ZF NO.
13-300-12V
Jännite
12V
Sarja
DELCO REMY
Ota yhteyttä tiimiimme →

SOLENOIDIN OE

5
SOLENOID OE from the ZM source catalog
ValmistajaViitenumero
DELCO REMY10535626
DELCO REMY10536526
DELCO REMY10536526M
DELCO REMY10538234
DELCO REMY61007896M

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit19

Starter motor codes from the ZM source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
DELCO REMY26008
DELCO REMY8000362
DELCO REMY8000363
DELCO REMY8000410
DELCO REMY8000416
DELCO REMY8000444
DELCO REMY8000448
DELCO REMY8000616
DELCO REMY8000660
DELCO REMY8000818P
GM24579009
GM24580797
GM24581746
GM24587020
GM61008975
GM61008975P
LESTER10899
LESTER6698
ZM80.261.01

Starter motor series1

Starter motor series from the ZM source catalog
ValmistajaSarja
DELCO REMYPG260 G Starter Motor Series

AJONEUVOLLE

Ajoneuvosovellukset9

Vehicle applications from the ZM source catalog
AJONEUVOLLEMalliVersioVuodestaVuoteen
CHEVROLETAgile—20112016
CHEVROLETCobalt—20112020
CHEVROLETCorsa—20112016
CHEVROLETMontana—20112020
CHEVROLETOnix—20112020
CHEVROLETPrisma—20112019
CHEVROLETSpark1.2L20132016
CHEVROLETSpin1.8L2016—
CHEVROLETSpin—20132020