Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

MALLIEN VASTAAVUUDET

MALLIVIITTEET

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

25-001-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
25-001-24V
OE
9
KÄYNNISTIMELLE
12

SOLENOIDIN OE

9
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaViitenumero
CARGO335045
CARGOF032335045
ELECTROLOGSOL8815
ISUZU1811710920
KOMATSUKD0471004481
KRAUFSSK3060
KRAUFSSK3151
NIKKO0-47100-4481
NIKKO0-47100-5130

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit12

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
AS-PLS9074
AS-PLS9140
AS-PLS9164
ISUZU1811003100
ISUZU1811003290
KOMATSU6008634610
NIKKO0240003051
NIKKO0240003060
NIKKO0240003070
NIKKO0240003110
NIKKO0240003150
NIKKO0240003151