Tuotekuva ei ole vielä saatavilla.

TEKNISET YKSITYISKOHDAT

TEKNISET TIEDOT

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.00
O.D.1 [ mm ]
52.50
O.D.2 [ mm ]
45.50
L.1 [ mm ]
64.00
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
23.00
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.50
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0185

SS0185

ZF NO.
84-221-12V
Jännite
12V
Sarja
BOSCH
Ota yhteyttä tiimiimme →

SOLENOIDIN OE

17
SOLENOID OE from the AS source catalog
ValmistajaViitenumero
BOSCH2339305081
BOSCH2339305119
BOSCH2339305215
BOSCH2339305325
BOSCH2339305332
CARGO330030
CARGOF032330030
VW06E911287
VW07C911287A
VW2H0911287B
VW81011128
AUTO MAGNETOAM-44917
ELECTROLOGSOL1118i
ELECTROLOGSOL1526
KRAUFSSB0030
KRAUFSSB5120
WOODAUTOBOS2339305325

KÄYNNISTIMELLE

Käynnistinmoottorien koodit45

Starter motor codes from the AS source catalog
ValmistajaKäynnistimen koodi
BOSCH0001107421
BOSCH0001107422
BOSCH0001107509
BOSCH0001107534
BOSCH0001108206
BOSCH0001108228
BOSCH0001108405
BOSCH0001108406
BOSCH0001109258
BOSCH0001109259
BOSCH0001109260
BOSCH0001109261
BOSCH0001109319
BOSCH0001115056
BOSCH0001123024
BOSCH0001125055
BOSCH0001125056
BOSCH0001125519
BOSCH0001125521
BOSCH0001125607
BOSCH0001125609
BOSCH0001153013
BOSCH0001153019
AS-PLS0177
AS-PLS0191
AS-PLS0191(SEG)
AS-PLS0193
AS-PLS0193(SEG)
AS-PLS0213
AS-PLS0270
AS-PLS0270(SEG)
AS-PLS0316
AS-PLS0319(SEG)
AS-PLS0374
AS-PLS0490
AS-PLS0490(SEG)
AS-PLS0610(SEG)
AS-PLS0610S
AS-PLS0625(SEG)
AS-PLS0625S
AS-PLS0633S
AS-PLS0672(SEG)
AS-PLS0672S
AS-PLS0682(SEG)
AS-PLS0682S