Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

SOLENOID VOLTAGE [V]
12
CLAMP: B+
M8
CLAMP: MOTOR
M8
CLAMP: S
M6
NUMBER OF HOLES
3
LENGTH
62,7
ENGAGED
22
DIAMETER
54
LENGHT
39
Net weight [kg]
0,635

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM3-595

Starter Relay ZM 3-595

ZF NO.
66-013-12V
Napětí
12V
Řada
MARELLI
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

6
SOLENOID OE from the ZM source catalog
VýrobceReferenční číslo
FIAT9947959
MARELLI85541010
MARELLI85541400
MARELLI85541560
MARELLI85544260
WAI66-9320

PRO STARTÉR

Kódy startérů20

Starter motor codes from the ZM source catalog
VýrobceKód startéru
MARELLI63101000
MARELLI63101002
MARELLI63101008
MARELLI63101015
MARELLI63101018
MARELLI63102003
MARELLI63102004
MARELLI63102007
MARELLI63102008
MARELLI63102020
MARELLI63103015
MARELLI63111005
MARELLI63201008
MARELLI63222888
MARELLI63222889
MARELLI63222909
MARELLI63222936
MARELLI63223108
MARELLI63223109
MARELLI63223200

PRO VOZIDLO

Použití ve vozidlech45

Vehicle applications from the ZM source catalog
PRO VOZIDLOModelVariantaOd rokuDo roku
FIATBrava1.2 16V 80 with 182 B2.000 engine19982000
FIATBrava1.2 16V 80 with 188 B5.000 engine20002001
FIATBravo1.2 16V 80 with 182 B2.000 engine19982000
FIATBravo1.2 16V 80 with 188 B5.000 engine20002001
FIATCinquecento1.1 Sporting with 176 B2.000 engine19941998
FIATDoblò1.2 i.e. 8V 223A5.00002001—
FIATMarea1.2 16V with 182 B2.000 engine1998—
FIATMareaWeekend 1.2 16V with 182 B2.000 engine1998—
FIATPalio1.1 with starter 178 B9.03319972003
FIATPalio1.2 com motor 178 E2.0001998—
FIATPanda1.0L 4x4 with 141 C2.000 engine19862004
FIATPanda1.0L 4x4 with 156 A2.246 engine19871998
FIATPanda1.119862004
FIATPunto1.2 16V 80 with 188 A5.000 engine1999—
FIATPunto1.2 60 with 188 A4.000 engine1999—
FIATPunto1.4 GT Turbo with 176 B6.000 engine19961999
FIATPunto55 1.1 with 176 A6.000 engine19931999
FIATPunto55 1.1 with 176 B2.000 engine19931999
FIATPunto60 1.2 with 176 A7.000 engine19941999
FIATPunto60 1.2 with 176 B1.000 engine19941999
FIATPunto60 1.2 with 176 B4.000 engine19941999
FIATPunto75 1.2 with 176 A8.000 engine19941999
FIATPunto85 16V 1.2 with 176 B9.000 engine19971999
FIATPuntoConvertible 60 1.2 with 176 A7.000 engine19942000
FIATPuntoConvertible 60 1.2 with 176 B1.000 engine19952000
FIATPuntoConvertible 60 1.2 with 176 B4.000 engine19952000
FIATPuntoConvertible 85 16V 1.2 with 176 B9.000 engine19972000
FIATPuntoVan 1.1 with 176 B2.000 engine19962000
FIATSeicento1.1 with 176 B2.000 engine1998—
FIATSeicento1.1 with 187 A1.000 engine1998—
FIATSeicentoVan 1.1 with 176 B2.000 engine1998—
FIATSiena1.2L with 178 B5.000 engine1998—
FIATUno45 1.0 with 156 A2.048 engine19861993
FIATUno45 1.0 with 156 A2.100 engine19861993
FIATUno45i.e. 1.0 with 156 A2.246 engine19841994
LANCIAY1.1 with 176 B2.000 engine1995—
LANCIAY1.2 16V with 176 B9.000 engine1997—
LANCIAY1.2 with 188 A4.000 engine1996—
LANCIAY1.2 with 840 A3.000 engine1996—
LANCIAY101.1 Avenue 4WD with 176 B2.000 engine19951995
LANCIAY101.1 Avenue with 176 B2.000 engine19951995
LANCIAY101.1i.e. Fire 4WD with 156 C.046 engine19921995
LANCIAY101.1i.e. Fire with 156 C.046 engine19891995
LANCIAY101.3i.e. Fire with 146 A5.046 engine19891995
LANCIAY101.3i.e. Fire with 156 B.000 engine19891995