Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

SOLENOID VOLTAGE [V]
24
CLAMP: B+
M12
CLAMP: MOTOR
M12
CLAMP: S
M5
NUMBER OF HOLES
2
LENGTH
130
ENGAGED
29,8
DIAMETER
64
LENGHT
85
Net weight [kg]
1,890

ZM / SOLENOID & RELAY CATALOG

ZM1-840

Starter Relay ZM 1-840

ZF NO.
13-700-5-24V
Napětí
24V
Řada
DELCO REMY
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

3
SOLENOID OE from the ZM source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCHF.042.010.578
DELCO REMY10512094
WAI66-160

PRO STARTÉR

Kódy startérů24

Starter motor codes from the ZM source catalog
VýrobceKód startéru
DELCO REMY10461774
DELCO REMY10461776
DELCO REMY19026030
DELCO REMY19026032
DELCO REMY8200000
DELCO REMY8200024
DELCO REMY8200026
DELCO REMY8200053
DELCO REMY8200072
DELCO REMY8200078
DELCO REMY8200236
DELCO REMY8200269
DELCO REMY8200301
DELCO REMY8200322
DELCO REMY8200486
DELCO REMY8200600
DELCO REMY8200733
DELCO REMY8300023
DELCO REMY8300025
LESTER6832
LESTER6833
VOLKSWAGEN2S0911023A
VOLKSWAGEN2T0911023-F
VOLKSWAGEN2T0911023F

Starter motor series1

Starter motor series from the ZM source catalog
VýrobceŘada
DELCO REMYMotor de Partida 38MT / 38MT Starter Motor Series

PRO VOZIDLO

Použití ve vozidlech13

Vehicle applications from the ZM source catalog
PRO VOZIDLOModelVariantaDo roku
CUMMINSHeavy-Duty EquipmentWith Cummins ISB Engine—
CUMMINSHeavy-Duty Equipmentwith Cummins ISC 8.3L Engine—
DELCO REMYMotores de partida 38MT——
VOLKSWAGEN17.320E——
VOLKSWAGEN18.310 Titan——
VOLKSWAGEN18.310 Titan Tractor——
VOLKSWAGEN19.360E——
VOLKSWAGEN25.320E——
VOLKSWAGEN25.370E——
VOLKSWAGEN25.400E——
VOLKSWAGENCaminhão / Trucks——
VOLKSWAGENConstellation 18.310——
VOLKSWAGENTruck——