Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

66-108-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
66-108-12V
OE
14
PRO STARTÉR
11
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

14
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
AS-PLSS4049P
CARGO130377
CARGOF032130377
ELECTROLOGSOL9020
ERA227603
FIAT4189658
GHIBAUDIE4770
KRAUFSSE0377
LAUBERCQ2030259
MAGNETI MARELLI63600400
MARELLI63600400
POWERMAX81015887
WAI054000212
ZMZM650

PRO STARTÉR

Kódy startérů11

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
FIAT4198226
FIAT4198600
FIAT4229113
FIAT4229114
FIAT4474714
MAGNETI MARELLI63220700
MAGNETI MARELLI63220701
MAGNETI MARELLI63220703
MAGNETI MARELLI63220721
MAGNETI MARELLI63220743
MARELLI63225399