Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

40-016-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
40-016-24V
OE
12
PRO STARTÉR
16
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

12
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCH0331401025
BOSCH0331401033
CARGO133096
CARGOF032133096
CQCQ2030210
ELECTROLOGSOL1375
ELMOT8050018000
ELMOT9610010
ELMOT9610100
ELMOTWE-10A
EXPOMEX-961001
WOODAUTOSND12602

PRO STARTÉR

Kódy startérů16

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
AS-PLS9066
BOSCH0001360014
BOSCH0001360016
BOSCH0001360024
ELMOT8460000
ELMOT8480002
ELMOT8510000
ELMOT8520000
ELMOT8580000
ELMOT9410000
ELMOTR0108
ELMOTR10A
ELMOTR10C
ELMOTR10TA
ELMOTR10U
ELMOTR10Z