Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-630-5-24V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-630-5-24V
OE
20
PRO STARTÉR
10
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

20
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
CARGO132500
CARGO132501
CARGOF032132500
CARGOF032132501
CASCOCSO50610
ELECTROLOGSOL8811
GHIBAUDIE8073
KRAUFSSK2500
KRAUFSSK6500
KRAUFSSK8500
LAUBERCQ2030421
NIKKO0-47100-3590
NIKKO0-47100-3591
NIKKO0-47100-3592
NIKKO0-47100-4360
POWERMAX1010804
POWERMAX81010804
SANDOSSO50610
WAI66-8411
WOODAUTOSND1747

PRO STARTÉR

Kódy startérů10

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
AS-PLS9213
NIKKO0230000040
NIKKO0230000060
NIKKO0230000063
NIKKO0230000100
NIKKO0230000150
NIKKO0230000180
NIKKO0230000272
NIKKO0230000332
NIKKO0230000470