Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

AS
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-418-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-418-12V
OE
1
PRO STARTÉR
12
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

1
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
MITSUBISHIU001X18782

PRO STARTÉR

Kódy startérů12

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
MITSUBISHIM008T55579
MITSUBISHIM008T55779
MITSUBISHIM008T55779AM
MITSUBISHIM8T55579
MITSUBISHIM8T55779
MITSUBISHIM8T55779AM
VOLVO21423488
VOLVO3594614
VOLVO3594616
VOLVO3801296
VOLVO3803938
VOLVO3841359