Obrázek produktu zatím není k dispozici.

PŘIŘAZENÍ MODELŮ

REFERENCE MODELŮ

ZM
/
WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

13-077-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
13-077-12V
OE
6
PRO STARTÉR
13
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

6
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceReferenční číslo
CARGO238620
CARGOF032238620
ELECTROLOGSOL2076
KRAUFSSD7034
WAI054001061
WOODAUTOSND13040

PRO STARTÉR

Kódy startérů13

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
VýrobceKód startéru
AS-PLS1144S
AS-PLS1154S
AS-PLS1224S
DELCO25187951
DELCO8000321
DELCO9000936
DELCO9000952
DELCO9000965
DELCO96450663
DELCO96469962
DELCO96550792
DELCO96569440
DELCO96843574