Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
25.30
O.D.1 [ mm ]
54.00
O.D.2 [ mm ]
47.60
L.1 [ mm ]
61.30
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
22.50
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
10.00
Replacement for
MAGNETI MARELLI

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS4066P

SS4066P

ZF NO.
66-014-12V
Napětí
12V
Řada
MARELLI
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

13
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
IKA4.6203.9
MAGNETI MARELLI85541010
MAGNETI MARELLI85541400
ZM7595
ZMZM7595
ERA227742
ITAB AUTOMOTIVE11130102AV
KRAUFSSE8532
MEAT & DORIA46048
WAI054.000.496.056
WAI054.000.496.058
WAI054.000.496.590
WILMINK GROUPWG2018168

PRO STARTÉR

Kódy startérů8

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
MAGNETI MARELLI63101000
MAGNETI MARELLI63101002
MAGNETI MARELLI63102003
MAGNETI MARELLI63102007
MAGNETI MARELLI63222909
MAGNETI MARELLI63223108
MAGNETI MARELLI63223200
AS-PLS4015