Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
30.20
O.D.1 [ mm ]
61.00
O.D.2 [ mm ]
53.20
L.1 [ mm ]
82.20
B+ [ mm ]
M10x1.5
L.B+ [ mm ]
23.60
Coil bolt [ mm ]
M10x1.5
L.Coil bolt [ mm ]
16.30
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0243P

SS0243P

ZF NO.
84-D37-12V
Napětí
12V
Řada
BOSCH
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

36
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCH0331400023
BOSCH0331401001
BOSCH0331401003
BOSCH0331401004
BOSCH0331401012
BOSCH0331401029
BOSCH0331401046
BOSCH0331401051
BOSCH0331401501
BOSCH0331401503
BOSCH0331401504
BOSCH0331402073
BOSCH0331402074
CARGO130297
CARGOF032130297
DELCO19025693
FIAT9918356
JOHN DEEREAL19192
MAGNETI MARELLI940113050105
MAGNETI MARELLIAME0105
ZMZM542
AUTO MAGNETOAM-44073
AUTO MAGNETOAM-44073M
AUTO MAGNETOAM-44073U
AUTO MAGNETOAM-44073W
CASCOCSO10137
ELECTROLOGSOL1054
ERA227446
GHIBAUDIE3575
KRAUFSSB0297
LAUBERCQ2030699
POWERMAX81010252
SANDOSSO10137
WAI66-9102
WAI66-9102-1
WOODAUTOSND1138

PRO STARTÉR

Kódy startérů31

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
BOSCH0001356002
BOSCH0001356003
BOSCH0001359001
BOSCH0001359002
BOSCH0001359003
BOSCH0001359006
BOSCH0001359007
BOSCH0001359008
BOSCH0001359010
BOSCH0001359012
BOSCH0001359013
BOSCH0001359014
BOSCH0001359016
BOSCH0001359019
BOSCH0001359020
BOSCH0001359021
BOSCH0001359024
BOSCH0001359025
BOSCH0001359026
BOSCH0001359027
BOSCH0001359030
BOSCH0001359032
BOSCH0001359033
BOSCH0001359034
BOSCH0001359037
BOSCH0001359038
BOSCH0001359041
BOSCH0001359044
BOSCH0001359045
BOSCH0001359046
BOSCH0001359053