Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
12
I.D.1 [ mm ]
26.00
O.D.1 [ mm ]
52.30
O.D.2 [ mm ]
45.70
L.1 [ mm ]
71.10
B+ [ mm ]
M8x1.25
L.B+ [ mm ]
18.20
Coil bolt [ mm ]
M8x1.25
L.Coil bolt [ mm ]
8.30
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0225(BOSCH)

SS0225(BOSCH)

ZF NO.
84-249-12V
Napětí
12V
Řada
BOSCH
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

9
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCH1986SE1687
BOSCH2339305064
CARGO330787
CARGOF032330787
MERCEDES0011528310
MERCEDESA0011528310
ELECTROLOGSOL1371
KRAUFSSB0787
WOODAUTOBOS2339305064

PRO STARTÉR

Kódy startérů8

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
BOSCH0001109271
BOSCH0001109272
BOSCH0001115049
BOSCH0001115050
BOSCH0001115070
BOSCH0001115071
AS-PLS0830S
AS-PLS0992(SEG)