Obrázek produktu zatím není k dispozici.

TECHNICKÉ ÚDAJE

SPECIFIKACE

Voltage [ V ]
24
O.D.1 [ mm ]
153.00
O.D.2 [ mm ]
108.00
L.1 [ mm ]
129.00
Replacement for
BOSCH

AS / STARTER SOLENOIDS CATALOG

SS0206S

SS0206S

ZF NO.
84-908-24V
Napětí
24V
Řada
BOSCH
Kontaktujte náš tým →

OE ELEKTROMAGNETICKÉHO SPÍNAČE

12
SOLENOID OE from the AS source catalog
VýrobceReferenční číslo
BOSCH0331500002
BOSCH0331500012
FIAT9004895
KHD1310016
MERCEDES0001520510
MERCEDESA0001520510
KRAUFSSB1060
RNLRNLS601007
WAI054.000.105.010
WOODAUTOBOS0331500012
WOODAUTOSND11106
WOODAUTOWOOSND11106

PRO STARTÉR

Kódy startérů12

Starter motor codes from the AS source catalog
VýrobceKód startéru
BOSCH0001601001
BOSCH0001601002
BOSCH0001601004
BOSCH0001601007
BOSCH0001601012
BOSCH0001601014
BOSCH0001601017
BOSCH0001603001
BOSCH0001603005
BOSCH0001603006
BOSCH0001608001
AS-PLS0596