Imazhi i produktit nuk është ende i disponueshëm.

PËRPUTHJE MODELESH

REFERENCA MODELESH

WAI
/

ZFSOLENOID / MODEL REFERENCES

66-027-12V

Confirmed model correspondence

ZF NO.
66-027-12V
OE
36
PËR MOTORIN E NDEZJES
9

OE E SOLENOIDIT

36
SOLENOID OE from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiNumri i referencës
BOSCHF042010303
CARGO137191
CARGOF032137191
CASCOCSO30107AS
ELECTROLOGSOL4148
ERA227079
FIAT9945620
FIAT9945630
FRANKBERG5481FB0058747
GHIBAUDIE4732
IKA463339
ITAB AUTOMOTIVE11130107AV
KAMOKA8640043
KRAUFSSE7191
LAUBERCQ2030357
LE PARTSSL5002
LUCAS085541820010
MAGNETI MARELLI85540961
MAGNETI MARELLI85541430
MAGNETI MARELLI85541820
MARELLI85540961
MEAT & DORIA46121
POWERMAX1011900
POWERMAX81011900
REAL20304701BN
SANDOSSO301070
SIOMELE321070A
UNIPOINTSNLS-304
WAI054000298056
WAI66-9313
WOODAUTOSND1609
WOODAUTOWOOSND1609
ZM1595
ZM4595
ZMZM1595
ZMZM4595

PËR MOTORIN E NDEZJES

Kodet e motorëve të ndezjes9

Starter motor codes from the ZFSOLENOID source catalog
ProdhuesiKodi i motorit të ndezjes
LUCAS063222900010
LUCAS063223085010
LUCAS063223303010
MAGNETI MARELLI63222900
MAGNETI MARELLI63223085
MAGNETI MARELLI63223303
MARELLI63222900
MARELLI63223085
MARELLI63223303